Nagy Oszkar (1883 - 1965)
Zima, signováno vpravo dole Nagy Oszkar, olej/plátno fixované na překližce, 50 x 62 cm, lehce poškozený rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-
Nagy Oszkar (1883 - 1965)
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |